Organizacja wesela w województwie lubuskim

Organizacja wesela w województwie lubuskim

 

Parę miesięcy temu mój obecny narzeczony poprosił mnie o rękę. Z radością przyjęłam jego oświadczyny i już od samego początku zabrałam się za organizację naszego wielkiego dnia. Po załatwieniu wszelkich formalności w urzędach, przyszedł czas na wybór odpowiedniego miejsca na przyjęcie.

Miejsca na wesela w województwie lubuskim

wesele lubuskieRazem z narzeczonym zastanawiałam się w jakim miejscu powinnyśmy zorganizować przyjęcie ślubne. Jeśli chodzi wymarzone wesele lubuskie było miejscem, w którym organizacja takich przyjęć odbywa się w bardzo komfortowych warunkach. W Internecie znaleźliśmy bardzo atrakcyjny hotel, który posiadał również pomieszczenia na organizację przyjęć. Udaliśmy się na pierwsze konsultacje z pracownikami hotelu, podczas, którego ustaliliśmy menu oraz liczbę gości, wygląd sali oraz wszystkie sprawy związane z obsługą i dekoracjami. Byłam bardzo zadowolona z podejścia personelu do naszego wesela, ponieważ każdy szczegół był ustalany w porozumieniu ze mną. Podczas naszego wesela sala wyglądała wspaniale. Stoły były bardzo ładnie udekorowane, nakryte wielkimi, białymi obrusami, na których znajdowała wyjątkowo dekoracyjna porcelana. Cała impreza była bardzo udana, a goście bardzo zadowoleni. Personel hotelu spisał się świetnie, a zarówno obsługa jak i miejsce zrobiło na wszystkich ogromne wrażenie. Cieszyłam się, że najważniejszy dzień naszego życia spędziliśmy w tak wspaniałym miejscu wraz z bliskimi, którzy na koniec zabawy tanecznej wraz z personelem hotelu zaprosili nas na wyjątkowy pokaz fajerwerków.

Nasze przyjęcie ślubne było bardzo udane. Cieszyłam się z tego, że najważniejszy dzień naszego życia spędziliśmy w wyjątkowo pięknym miejscu, a cała organizacja przebiegła szybko i sprawnie. Razem z moim mężem wysoko oceniliśmy pracę obsługi hotelowej, a ich pomoc była dla nas nieoceniona.

 

Komentarze są wyłączone.