Oryginalne podświetlenie led do kuchni

Oryginalne podświetlenie led do kuchni

Kiedy w Waszej kuchni jest za mało światła to można sobie w niej zrobić samemu idealne podświetlenie. Nie trzeba w tym celu znać się na elektryce. I to jest chyba właśnie najlepsze. Bez znajomości elektryki można zrobić w kuchni bardzo przyjemne wizualnie podświetlenie. Kuchnia będzie wyglądać na nowoczesną. Potrzebne będzie tylko gniazdko z prądem.

Wystarczy przykleić samoprzylepną taśmę ledową

taśma led 230v do kuchniSposobem na ekstra nowoczesną i dobrze oświetloną kuchnię może być przyklejenie profesjonalnej taśmy świetlnej wypełnionej maleńkimi lampkami ledowymi. To nowoczesne rozwiązanie sprawdzi się w każdej kuchni. Montaż taśmy ledowej jest bardzo prosty. Praktycznie każda tego rodzaju taśma jest samoprzylepna. Wystarczy więc odkleić zewnętrzny pasek i przykleić ostrożnie taśmę w wybranym miejscu. Trzeba to jednak zrobić w odpowiedni sposób, bo każda taśma led 230v do kuchni ma z jednej strony przewód z wtyczką do prądu. Taśma świeci na prąd 230v, ale oczywiście jest w niej zamontowany specjalna maleńka przetwornica, która zmienia napięcie na bardzo małe. Przyklejenie takiej taśmy na pewno odmieni oblicze każdego pomieszczenia kuchennego. Wieczorem, kiedy na dworze będzie już coraz ciemniej, w kuchni można będzie zapalić bardzo przyjemne światło. Jednocześnie warto podkreślić, że taka taśma jest bardzo energooszczędna, a zużycie prądu jest praktycznie minimalne. Więc nie trzeba się obawiać rachunków za prąd wykorzystany do podświetlenia kuchni.

Opisane powyżej rozwiązanie ma przede wszystkim walory estetyczne. Taśmy ledowe doskonale nadają się do podświetlenia każdego domowego pomieszczenia. Można nimi podświetlić kuchnią, ale świetnie będą wyglądać również w salonie. Działają na prąd z gniazdka, ale pobierają go bardzo mało. Ich największą zaletą jest prostota montażu.

Komentarze są wyłączone.