Pakuję w koperty ręcznie robioną biżuterię

Pakuję w koperty ręcznie robioną biżuterię

Uwielbiam ręcznie robioną biżuterię. Mam do tego talent i postanowiłam samodzielnie się tym zająć. Kupiłam produkty do samodzielnej pracy i w zaciszu domowym robiłam piękną biżuterię, która spodobała się każdemu. Dostawałam coraz więcej zamówień.

Regularnie kupuję koperty w osiedlowym sklepie 

opakowania kartonoweZaczęłam po czasie oferować swoje wyroby w internecie. Są różne portale, gdzie można sprzedawać wyroby własnej produkcji. Każdą biżuterię pakuję w koperty, które są odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami. Niektóre kolczyki czy wisiorki są malutkie, dlatego jakieś kartonowe opakowania nie wchodzą w grę. U nas na osiedlu to jest sklep papierniczy, który prowadzi pani Ula. To starsza i sympatyczna kobieta. Zainteresowała się pewnego razu po co mi tyle kopert, bo odwiedzam ją regularnie. Opowiedziałam jej wtedy o swojej ręcznie robionej biżuterii i stwierdziła, że będzie mi teraz sprzedawała te koperty taniej. Przy dużych zamówieniach to każda zniżka jest dla mnie wartościowa i podziękowałam jej za tak wspaniały gest. W ramach wdzięczności jak pojawiłam się u niej następnym razem z zamiarem kupna potrzebnych mi kopert to dałam jej upominek. Był to komplet biżuterii, którą wykonałam specjalnie dla Pani Uli. Do sklepu zaglądam co czwartek. Zawsze czekają na mnie przygotowane koperty. Rozważam, żeby zająć się projektowaniem biżuterii na poważnie i otworzyć swoją działalność. Może taki sklep internetowy byłby trafnym pomysłem? Sądzę, że jest to jak najbardziej możliwe. Koperty do pakowania to mam zapewnione.

Po roku otworzyłam sklep internetowy i sprzedaję biżuterię własnego wyrobu. Koperty cały czas kupuję u Pani Uli w sklepie papierniczym. Raz w miesiącu dostaje ona ode mnie biżuterię w prezencie i jest bardzo z niej  zadowolona.

Więcej znajdziesz na pakowacz.eu

Komentarze są wyłączone.