Perłowa biżuteria na wesele

Perłowa biżuteria na wesele

 

Już w kolejnym miesiącu wybieram się na wesele mojej przyjaciółki. Po długich poszukiwaniach udało mi się zakupić idealną kreację. Teraz szukam dla niej dodatków, które uzupełniły by stylizację, dodając większego uroku. Uwielbiam różnego rodzaju biżuterię. Cały czas szukam nowych inspiracji. Zauważyłam, że dodatki potrafią całkowicie odmienić oblicze danego stroju.

Perły do granatowej sukienki

naszyjniki z perełWesele jest wyjątkową okazją do tego, że ubrać się w piękną kreację i wyglądać zjawiskowo. My kobiety uwielbiamy tego rodzaju okazje. Ja wybieram się na ślub przyjaciółki w kolejnym miesiącu. Z tej okazji kupiłam sobie piękną, elegancką suknię. Jest ona gładka, jednolita, pozbawiona ozdób. Dzięki temu mogę do niej dobrać biżuterię. Uwielbiam dodatki i z myślą o nich wybrałam taką, a nie inną kreacje. Sukienka ma ciemno granatowy kolor. Uznałam, że idealnie będą pasowały do niej perły. Od pewnego czasu bardzo podobają mi się właśnie naszyjniki z pereł, które od wielu dziesięcioleci towarzyszą kobietom. W przypadku mojej kreacji naszyjnik z pereł będzie kontrastował z ciemnym kolorem sukienki. Do naszyjnika dokupie pewnie kolczyki do kompletu. Perły są tak piękne, że aż trudno uwierzyć w to, że są wytworem małż, który poddaje się upływu czasu. Perłowa biżuteria niszczeje w trakcie upływu lat. Jednak wygląda na tyle pięknie, że wiele kobiet ma w swoich kolekcjach różnego rodzaju wyroby, które zdobione są poprzez te przepiękne kuleczki.

 W przyszłym miesiącu będę miała okazje do tego, żeby założyć piękną kreację. Wybieram się na ślub przyjaciółki i kupiłam sobie na tę uroczystość piękną, granatową sukienkę. Dobrałam też do niej dodatki w postaci biżuterii bazującej na perłach. Uznałam, że perły będą doskonale kontrastować z wyzrazistym granatem.

 

Komentarze są wyłączone.