Pierwsze wakacje z naszym synkiem

Pierwsze wakacje z naszym synkiem

Zbliża się lato więc czas pomyśleć o zaplanowaniu wakacji. Ten rok jest wyjątkowy z uwagi na to, że będzie to pierwszy wyjazd wakacyjny razem z naszym małym synkiem. Moja koleżanka, która ma synka w takim samym wieku gdy usłyszała, że wybieramy się nad morze zaproponowała wspólny wyjazd.

Spędzimy urlop w domku w Sarbinowie

sarbinowo domki 6 osoboweZawsze większą grupą jest weselej a i dzieciaki będą mogły się ze sobą bawić. Teraz musimy znaleźć odpowiednie miejsce. Do wyboru są kwatery prywatne, domki oraz hotele. Musimy wybrać takie miejsce gdzie dzieci będą miały dość miejsca do zabawy. Każdy miał swoje pomysły więc musieliśmy znaleźć wspólne rozwiązanie. Wtedy zaproponowałam, że idealnym pomysłem będzie sarbinowo domki 6 osobowe. Miejscowość ta jest idealna na spędzenie urlopu w raz z dziećmi w związku z licznymi atrakcjami dla maluchów oraz promenadzie, po której można spacerować. Domki znajdują się nie całe trzysta metrów od morza w cichej i spokojnej okolicy. Posiadają parter oraz piętro, na którym znajdują się dwie zamykane sypialnie. Domki są w pełni wyposażone – w środku znajdziemy aneks kuchenny ze sprzętami, stół kuchenny z czterema krzesłami, telewizor, sofę narożną, dużą szafę a także kominek elektryczny. Na terenie ośrodka do dyspozycji mamy bezpłatny parking, altankę ogrodową, dużego grilla oraz miejsce na ognisko. Dla dzieci wydzielony został teren rekreacyjny z placem zabaw, na którym znajdziemy huśtawki, zjeżdżalnię, piaskownicę oraz zabawki. W sam raz na zabawy dla naszych dzieci.

Zarówno domki jak również przyległy teren są bardzo zadbane i czyste. Z uwagi na to, że w ośrodku jest tylko pięć domków nie będzie za dużo obcych ludzi. Uważamy, że będzie to idealne miejsce na spędzenie pierwszych wakacji z naszymi dziećmi. Zwłaszcza w tak fajnym towarzystwie. 

Komentarze są wyłączone.