Pierwszy wypad na Mazury na czarter jachtów

Pierwszy wypad na Mazury na czarter jachtów

Wpadliśmy z żoną na pomysł, aby troszkę zmienić nawyki wakacyjne. Zawsze jeździliśmy nad morze, albo w góry, ale pomimo, że miejsca te są urzekające, chcielibyśmy spróbować czegoś nowego. Myśleliśmy o Mazurach, ale nie mamy doświadczenia w tego typu wyprawach.

Czarter jachtów na wakacje

czarter jachtówLegendy głoszą, że Mazury to głównie walka z komarami, ale myślę, że to nieprawdziwe legendy.Długo zastanawialiśmy się nad miejscem, gdzie moglibyśmy pojechać. Wybraliśmy okolice Giżycka. Być może to dość popularne miejsce, ale jak na pierwszy raz będzie ok. Na początku chcieliśmy, aby tą wyprawę zorganizowało nam jakieś biuro podróży, ale chyba lepiej będzie, jak sami wszystko zorganizujemy. Zajmie nam to więcej czasu, ale będzie taniej, a wiadomo, to nie czasy w których śpi się na pieniądzach.Wynajęliśmy domek nad jeziorem Niegocin. Na początku chcieliśmy wybrać się z namiotem na jakieś fajne pole namiotowe, ale chyba wolę nie ryzykować ze względu na wahania pogodowe.Pojedziemy tam własnym samochodem, żeby nie musieć tłuc się autobusami i martwić połączeniami PKP. No i jak się jest na Mazurach, to chyba nie wypada zrobić sobie jakiegoś rejsu po jeziorze. Każdy kto tam był mówi, że najlepiej byłoby wyczarterować jakiś jacht. Jak doradzili, tak robię. Jednakże jak się okazuje akcja czarter mazury nie jest taka prosta ponieważ jest pełno firm, które świadczą takie usługi.

Na szczęście po wpisaniu w wyszukiwarkę google hasła czarter jachtów mazury, wyskakuje cała gama firm z opiniami i komentarzami klientów tych firm. Mam nadzieję, że nie będę żałował decyzji o wyjeździe. W przeciwnym razie, za rok znowu wyruszę w góry

Komentarze są wyłączone.