Podanie napoi w butelkach na weselu

Podanie napoi w butelkach na weselu

Za trzy miesiące bierzemy ślub. Moja narzeczona ogarnia większość rzeczy, a ja jej daję wolną rękę w sprawie przygotowań, ponieważ zupełnie się na tym nie znam. Chcę mieć ślub i wesele, ale do wybierania ozdób i menu to ja się zupełnie nie nadaje. W związku z czym dostałem bojowe zadanie, żeby wymyślić w jaki sposób podawać napoje gościom, żeby wszystko ładnie wyglądało.

Butelki, które ładnie wyglądają na weselnym stole

butelki szklaneMoja narzeczona wymyśliła sobie, że zrobimy wesele w stylu boho, czy tam rustykalnym. W związku z tym, muszę znaleźć sposób na podanie napoi, żeby plastikowe butelki nie raziły za bardzo na stołach. Wiadomo, że tu wszystko pięknie przystrojone, a nagle gdzieś na stole pojawia się plastikowa butelka z logo sławnych producentów napojów gazowanych. Nawet ja wiem, że nie będzie to za bardzo pasować do drewnianych świeczników i jutowych obrusów. W związku z tym stwierdziłem, że najlepiej jak postawimy na stole butelki szklane. Oprócz drewnianych świeczników, będziemy mieli również szklane słoiczki, które będą owinięte jutą, a w środku zapalimy podgrzewacze. W związku z tym, napoje w butelkach szklanych świetnie się wpasują w resztę wystroju. Do tego stworzymy swoje własne etykietki, żeby goście wiedzieli, co jest w butelkach, ale jednocześnie, żeby wszystko wyglądało spójnie. Mam nadzieję, że nam się uda to przedsięwzięcie. Widziałem w internecie, że inne pary również stosują takie rozwiązanie. Butelki szklane bardzo dobrze się prezentują na stołach. Całość wygląda elegancko i estetycznie.

Zamówiłem już dwieście butelek szklanych z różnymi napojami. Do tego etykiety zaprojektuje nam dziewczyna, która robi nam zaproszenia oraz wizytówki. Oprócz etykiet mamy mieć również zawieszki na alkohol. Nie mogę się już doczekać końcowego efektu.

 

 

 

Komentarze są wyłączone.