Pogarszający się wzrok mojej babci i okulista dziecięcy

Pogarszający się wzrok mojej babci i okulista dziecięcy

Babcia od pewnego czasu skarżyła się na pogarszający się wzrok. Nosiła już okulary jednak już były zbyt słabe. Konieczna okazała się poradnia okulistyczna. Musiałam wziąć sobie dzień wolnego. Po rozmowie z szefem okazało się, że nie był to żaden problem.

Mój znajomy pracował jako okulista dziecięcy w Bydgoszczy

okulista dziecięcyMoja praca charakteryzowała się tym, że nigdy nie było pretensji o to, że ktoś z pracowników nie może się akurat pojawić. Umówiłam się na kawę ze znajomym. Pracował on kiedyś jako okulista dziecięcy Bydgoszcz. Wiedziała, że teraz zmienił specjalność oraz klinikę. Dowiedziałam się od niego, że teraz prowadzi prywatną praktykę i jeżeli potrzebuję badań to mnie zaprasza. Dzięki temu zapisałam swoją babcię już na następny dzień. Staruszka potrafiła być bardzo uparta i często czyjąś pomoc odbierała jako atak. Po dokładnych badaniach okazało się, że jej wzrok znacząco się pogorszył. Niezbędne okazały się nowe, grubsze okulary. Również dostała specjalną receptą na krople do oczu. Miały one podobno bardzo dobre właściwości i doskonale nawilżały oko. W naszym mieście salon optyczny był otwarty prawie przez cały dzień. Od razu udaliśmy się po nowe okulary. Na miejscu bardzo miała pani zaoferowała nam soczewki jednak to nie był dobry pomysł dla starszych osób. Babcia była tradycjonalistą i chciała coś do czego była już przyzwyczajona. Nasza pani, która nas obsługiwała przynosiła różne ramki aby dopasować je do wyglądu twarzy. Wybraliśmy ostatecznie brązowy kolor.

Muszę przyznać, że to był doskonały zakup. Po przybyciu do domu rodzice pochwalili nasz wybór. Również oglądanie telewizji czy czytanie prasy nie było żadnym problemem. Cieszyłam się, że mogłam komuś pomóc.

Najlepszy salon okulistyczny w Bydgoszczy:

http://salonvision.pl

Komentarze są wyłączone.