Pomocne akcesoria na biwak dla najmłodszych

Pomocne akcesoria na biwak dla najmłodszych

Wraz z mężem lubimy aktywnie spędzać czas wolny. Gdy tylko mamy czas wyjeżdżamy z dziećmi za miasto aby cieszyć się pięknymi letnimi dniami oraz bliskim kontaktem z naturą. Nasze dzieci od małego podróżują z nami po Polsce zwiedzając piękne miejsca.

Niezbędne akcesoria dla biwakujących dzieci

akcesoria na biwak dla dzieciNasza rodzina bardzo lubi takie wyjazdy. To moi rodzice zaszczepili we mnie zamiłowanie do podróży i spędzania wakacji właśnie w taki sposób. Od wczesnego dzieciństwa jeździliśmy pod namioty i kempingi w różne mniej lub bardziej turystyczne miejsca. Aby zaszczepić w moich dzieciach pasję do takich podróży postanowiłam w tym roku kupić im specjalne akcesoria, dzięki którym będą mogły obudzić w sobie ducha przygody. Oczywiście pomysł musiałam również przedyskutować z mężem tak abyśmy razem mogli kupić coś odpowiedniego dla nich. Podczas poszukiwań na różnych stronach internetowych trafiliśmy na zabawkowe akcesoria na biwak dla dzieci. Zestaw zawierał kilka elementów w tym bidon, kompas, lampkę i latarkę. Oprócz tego w zestawie znajdowały się plastikowe narzędzia takie jak łopata, nożyk czy młotek. Stwierdziliśmy, że zestaw taki będzie odpowiedni dla naszych dzieci, a podczas wakacyjnego biwakowania będą zachwycone zestawem, którego będą mogły użyć w praktyce pomagając rozbić obóz rodzicom. Faktycznie zestaw, który kupiliśmy był ochoczo używany jeszcze przed naszym wyjazdem. Dzieci inscenizowały wyprawę obozu w góry i konstruowały własny namiot z gałęzi, jakie znalazły w ogrodzie. Nie mogły się doczekać prawdziwego wyjazdu i wykorzystania swoich akcesoriów podczas wycieczki i biwakowania w lesie.

Dzięki akcesoriom dzieci odnalazły się doskonale w czasie wyjazdu. Były również pomocne podczas rozkładania namiotu i przystosowywania najbliższego otoczenia do naszych potrzeb. Wspólnie skonstruowaliśmy kuchnię polową. Zakup akcesoriów był strzałem w dziesiątkę.

Komentarze są wyłączone.