Jak pomogłem córce kupić stojaki na ulotki

Jak pomogłem córce kupić stojaki na ulotki

Moja córka stwierdziła, że potrzebuje pewnych zmian w swoim sklepie. Poradziłem jej, że może zatrudnić architekta wnętrz i wówczas będzie piękniej. Jednak stwierdziła, że chodzi jej tylko o nowe regały sklepowe, bo te są już stare.

Stojaki na ulotki były oblegane

stojaki na ulotkiSzukała gdzie może te regały sklepowe zamówić najtaniej, jednak bała się, że tanie będą miały słabą jakość. Oczywiście pomogłem jej i razem zmieniliśmy regały sklepowe w jej małym przedsiębiorstwie. Później zajrzałem do jej zaplecza i tam okazało się, że obecne regały magazynowe są mało idealne i trzeba je natychmiast również wymienić. Jednak budżet starczył ledwo na wszystkie regały sklepowe, a nie brała pod uwagę innych wymian. Zastanawiała się jak może zakupić regały magazynowe nie tracąc przy tym zbyt wiele funduszy. Poradziłem jej, że jak będzie miała jakieś stojaki reklamowe to reklamodawcy się dorzucą do jej interesu. Faktycznie, mogłaby takie regały z ulotkami postawić. Pojeździć po okolicy i popytać, kto chciałby reklamę w centrum wsi, w której właśnie stał jej sklepik. Marketingowe myślenie ma po tacie, stwierdziłem. Postanowiłem być jej pierwszym klientem i postawiłem w jej sklepie swoje standy na których reklamował się mój warsztat modelarski. Ładne standy sam zaprojektowałem i się śmiałem, że za podniesienie poziomu estetycznego, to ona powinna mi zapłacić. W każdym razie wiele osób się zeszło i patrzyło na te stojaki reklamowe, czytali ze zrozumieniem większym i nieco mniejszym. W każdym razie najlepszej jakości stojaki na ulotki były oblegane jak kościół w niedzielę. Wszyscy brali garściami te ulotki jakby to były jakieś prawdy objawione.

Nie wiedziałem, że stojaki reklamowe mogą taka furorę zrobić na naszej małej wsi. W każdym razie córka kupiła te regały magazynowe. Ach wszystko jest już dobrze.

Komentarze są wyłączone.