Pomysłowe i stylowe projekty pokoju dla dziewczynek

Pomysłowe i stylowe projekty pokoju dla dziewczynek

Małe księżniczki mogą mieć dziś wszystko, co tylko znajdziemy w sklepach i na tematycznych blogach parentingowych. Często to właśnie media pokazują trendy, za którymi chcemy podążać. Zamiast dokupować kolejne przedmioty, zamówmy projekt pokoiku dziewczęcego. Mając jasną wizję pomieszczenia, unikniemy chaosu i zaoszczędzimy czas oraz pieniądze na ciągłe wyszukiwanie nowych elementów wyposażenia.

Spójna wizja dziewczęcego pokoiku – projekt

projekty pokoju dla dziewczynekTrendy w wystroju wnętrz, obejmują także pokoiki dla dzieci. Mamy zwyczaj zaśmiecania przestrzeni i przesycenia dziecięcych kącików zbyt dużą liczbą zabawek, ozdób, po prostu rzeczy zbędnych. Pamiętajmy o tym, że dziecko potrzebuje jasnych granic, bezpieczeństwa i pewnej dozy estetyki. By przestrzeń, z której dziecko korzysta najczęściej, stała się jego ostoją i ulubionym miejscem, nie ma potrzeby kupowania wszystkiego i robienia z pokoiku sklepu lub placu zabaw. Lepiej kupić rzeczy dobrej jakości, które do siebie pasują, niż mnóstwo przypadkowych przedmiotów. Projekty pokoju dla dziewczynek, to doskonały sposób, by fachowym okiem, projektant zaplanował ładne i bezpieczne miejsce do zabawy i wypoczynku dla naszego dziecka. W dziewczęcym pokoiku należy umieścić rzeczy najpotrzebniejsze, pasujące do zainteresowań dziecka i jednocześnie zaplanować to, co powinno w pokoju się znaleźć. Projektując spójną przestrzeń, mamy pewną wizję, którą warto systematycznie i konsekwentnie realizować.  

Projekt pokoiku dla córki pozwoli nam uniknąć chaosu i bałaganu. Odpowiedni dobór mebli, systemów do przechowywania i porządkowania zabawek, ubrań i innych drobiazgów, to sposób na oszczędność czasu (na sprzątanie po dziecięcej zabawie) i pieniędzy. Projektujemy raz a porządnie i dziecko korzysta z pokoiku przez wiele lat.

Komentarze są wyłączone.