Poszukiwania kursu pilotażu drona

Poszukiwania kursu pilotażu drona

Kilka tygodni temu wzięłam ślub. Razem z mężem poprosiliśmy gości weselnych o to, aby zamiast pieniędzy dali nam w prezencie podarunki rzeczowe. Ktoś sprezentował nam drona. Ucieszyliśmy się bardzo, jednak żadne z nas nie wiedziało jak się tym urządzeniem posługiwać. Chcieliśmy to robić w bezpieczny i przede wszystkim legalny sposób, dlatego zdecydowaliśmy się znaleźć jakiś dobry kurs z tym związany.

Na kursie nauczyliśmy się pilotować drona

kurs pilotażu dronaMój mąż znalazł poprzez przeglądanie ogłoszeń bardzo dobry kurs pilotażu drona, który odbywał się w naszej okolicy. Miał on bardzo dobre rekomendacje poprzednich uczestników, którzy chwalili zwłaszcza profesjonalnych nauczycieli. Kurs był bardzo tani, dlatego nie zwlekaliśmy i od razu się zapisaliśmy. Tym bardziej, że w wybranym przez nas terminie, zostały już ostatnie wolne miejsca. Już wkrótce przekonaliśmy się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę! Zajęcia były prowadzone w małych, kilkuosobowych grupach. Dzięki temu każdy z nas mógł zadawać pytania i do woli powtarzać niektóre ważne zagadnienia. Najpierw mieliśmy kilka godzin zajęć teoretycznych, a następnie zajęcia praktyczne. Podczas szkolenia mogliśmy wypożyczyć odpowiedni sprzęt lub skorzystać ze swojego własnego. Możliwość wypożyczenia sprzętu przydała się zwłaszcza osobom, które dopiero przymierzały się do zakupu swojego pierwszego drona.

Muszę przyznać, że zarówno ja, jak i mój mąż byliśmy bardzo zadowoleni. Na kursie bardzo dużo się nauczyliśmy. Dzięki temu mamy teraz wprawę przy pilotażu drona i nie boimy się go używać. Był on zdecydowanie wart swojej ceny. Poleciłam nawet to szkolenie mojej koleżance, która z ciekawości kupiła osie drona, a potem okazało się że nie za bardzo wie jak w odpowiedni sposób z niego korzystać. 

Komentarze są wyłączone.