Poszukiwania uniwersalnej spycharki gąsienicowej

Poszukiwania uniwersalnej spycharki gąsienicowej

Jako przedsiębiorca budowlany z wieloletnim doświadczeniem, wiem, że jedną z najważniejszych rzeczy, jest zapewnienie pracownikom odpowiednich warunków, oraz sprzętu do pracy. Maszyny budowlane muszą być solidnie skonstruowane i dobrze się prowadzić.

Najlepsze spycharki gąsienicowe na rynku

spycharki CASEDługo nie mogłem znaleźć odpowiedniej spycharki. Byłem zmuszony do wyboru modelu, lżejszego, który nie nadawał się do cięższych robót, lub większego, który był trudny w obsłudze, przy mniejszych zleceniach, zwłaszcza przy ograniczonej powierzchni na terenie budowy. Spycharki CASE są pewnego rodzaju innowacją na rynku. Stosunkowo niewielkie, w porównaniu do mocy silnika, świetnie sprawdzają się w każdego rodzaju robotach ziemnych. Dzięki technologii zapewniającej pracę z wysokim momentem obrotowym przy niskich obrotach silnika, wydłuża się jego żywotność. Każda z gąsienic jest napędzana osobno, przez napęd hydrostatyczny, co pozwala wykonywać wszelkie manewry z pełną mocą silnika. Sterowanie elektorhydraulicznym joystickiem jest niezwykle łatwe i wygodne, pozwala operować maszyną z ogromną dokładnością. Nowoczesna kabina, jest niezwykle wygodna, z regulowanym siedzeniem i systemem klimatyzacyjnym. Jej nowatorski design zapewnia najlepszą widoczność, co ułatwia pracę operatorowi. Codzienna konserwacja jest bardzo prosta, dostęp do komponentów sterujących, przekładni jest szybki, dzięki systemowi klap i osłon. Wszystkie najważniejsze elementy są pogrupowane i jasno oznaczone – zaglądasz do środka i wiesz, który element do czego służy.

Prowadząc firmę budowlaną, nie można oszczędzać na dobrej jakości sprzęcie. Solidne spycharki gąsienicowe, będą służyć przez długie lata. Z pewnością pracownicy docenią komfortowe wnętrze kabiny i łatwość obsługi tak nowoczesnej maszyny, a serwisowanie jej powinno być tanie i szybkie.

Komentarze są wyłączone.