Potrzebowałem wykonać usg dolnej kończyny

Potrzebowałem wykonać usg dolnej kończyny

Ostatnio miałem problemy z nogami. Lekarz nie bardzo mógł znaleźć przyczynę bólu. Ponieważ dolegliwości na zmianę ustępowały i nasilały się lekarz podjął decyzję o tym, abym wykonał USG kończyn dolnych, aby zobaczyć co się dzieje w głębi moich nóg i znaleźć przyczynę bólu, a nie tylko stosować leczenie doraźne. Musiałem znaleźć gabinet, w którym wykonam takie badanie.

Gdzie w Krakowie można zrobić USG nóg?

fachowe usg kończyn dolnych - krakówPonieważ problem z moimi nogami był skomplikowany zależało mi na tym, aby skorzystać z usług fachowego gabinetu. Jako, że leczyłem się prywatnie miałem swobodny wybór przy szukaniu przychodni, w której wykonam badanie USG. Postanowiłem zapoznać się z opiniami na temat różnych placów. Wpisałem w wyszukiwarkę internetową frazę: fachowe usg kończyn dolnych – kraków i zaczęłam przeglądać wyniki. Zauważyłem, że wśród opinii wyróżnia się jedna z przychodni diagnostycznych. Pacjenci opowiadali, że jest to bardzo fachowe miejsce, gdzie pracują prawdziwi specjaliści. Umówiłem się tam na badanie. Już kilka dni później czekałem na swoją kolej w kolejce. Po wejściu do ciemni diagnostycznej, rozebrałem się i położyłem na kozetce. Lekarz wycisnął na głowicę ultrasonografu żel i przyłożył do moich nóg. Badanie rzeczywiście było przeprowadzone bardzo fachowo. Lekarz był bardzo dokładny i powoli przesuwał głowicę aparatu w dół moich nóg. Badanie trwało dość długo.

Po jego wykonaniu równie długo ścierałem z nóg żel używany do aparatury. Lekarz w tym czasie wystawał opis badania oraz drukował zdjęcia ultrasonograficzne. Opis był bardzo długi i napisany fachowym, medycznym językiem. Udałem się z nim do lekarza, który dzięki badaniu USG wreszcie mógł znaleźć przyczynę mojego nawracającego bólu. Cieszę się, że jedno fachowe badanie USG wystarczyło do postawienia diagnozy.

Komentarze są wyłączone.