Precyzyjne wagi najazdowe

Precyzyjne wagi najazdowe

Poszukiwałem ostatnio solidnej wagi do zważenia samochodu. Chciałbym taką mieć, bo mam mały biznes, w którym taka waga może się naprawdę przydać do sprawdzenia ładowności samochodu.

Wagi najazdowe montowane na stałe

wagi najazdoweChodzi o to, że moje samochody kursują w różnych kierunkach załadowane towarem, a ja nie jestem w stanie profesjonalnie zbadać, jaka jest ich waga. Mam co prawda coś, co się nazywa waga samochodowa, ale jest ona już tak stara, że nie do końca dowierzam wynikom. Nie chcę zaś pewnego dnia usłyszeć, że ktoś zatrzymał mojego kierowcę i kazał mu płacić za to, że wiezie za dużo towarów. Chciałbym, aby wagi samochodowe, których będę używać, były naprawdę dobre. Muszą być one elektroniczne. Chcę, żeby były to wagi najazdowe montowane na stałe. Myślę, że lepiej, gdyby były to wagi wykonane ze specjalnej platformy niż takie, które są montowane w podłożu jako elementy wklęsłe. Wolę, żeby wystawały one ponad grunt. Myślę, że rozwiązanie stalowe albo betonowe, jeśli chodzi o podłoże będzie się najlepiej sprawdzać. Słyszałem o paru firmach, które mają precyzyjne sprzęty z tej dziedziny. Muszę jeszcze prześledzić oferty i wtedy wymienię obecny asortyment. Jak już wymieniam, chciałbym mieć coś naprawdę wytrzymałego, co mi długo posłuży, bo nie będę zaraz znowu wymieniać wagi samochodowej na inną.

Nie jest to wcale taki mały koszt. Nie mam dużej firmy, więc muszę dość oszczędnie postępować i dokonywać przemyślanych zakupów. Wtedy to będzie miało sens. Na razie działam z tym co mam, ale niedługo to się skończy i będę już mógł prowadzić biznes bardziej profesjonalnie.

Komentarze są wyłączone.