Profesjonalne zmiany wystroju wnętrz

Profesjonalne zmiany wystroju wnętrz

Asystentką managera hotelu jestem od czterech lat. Różnie wcześniej układała się moja kariera zawodowa, jednak w końcu trafiłam na właściwe dla mnie stanowisko. To, co przede wszystkim uwielbiam w tej pracy, to różnorodność zadań. I właśnie o jednym z nich powiem kilka słów. 

Nowoczesne zmiany wnętrza hotelowego

projektowanie wnętrz w KrakowieOd zawsze interesowałam się aranżacją wnętrz. Lubiłam testować różne kombinacje kolorystyczne, zmiany kształtów, odcieni, padania światła. I tym razem w mojej typowo biurowej pracy trafiło mi się iście kreatywne zadanie. Otóż właściciele hotelu postanowili całkowicie zmienić wystrój recepcji i głównego holu hotelowego. Moim zadaniem było zorganizowanie kilku kontaktów do profesjonalnych firm. Zadzwoniłam w kilka miejsc i wybrałam jedną z nich. Okazało się, że projektowanie wnętrz w Krakowie jest dość popularne. Wybór był spory. Umówiłam spotkanie z projektantem, który okazał się profesjonalistą. Już podczas pierwszego spotkania poddał kilka pomysłów zmiany aranżacji, zaproponował różne style i kolorystyki. Zebrał wszystkie potrzebne dane i po kilku dniach otrzymaliśmy 3 gotowe projekty do wyboru. Właściciele zdecydowali się na niebiesko-kremowe wnętrze z granatowymi kanapami i ciemnobrązowym kontuarem recepcji. Ściany zdobiły piękne białe ramy wypełnione geometrycznymi kształtami wymalowanymi bezpośrednio na ścianie. Obiecałam sobie, że wykorzystam ten pomysł w moim mieszkaniu.

Ten służbowy obowiązek bardzo mnie zainspirował. Postanowiłam zrobić coś w kierunku projektowania wnętrz. Rozejrzałam się po dostępnych w Krakowie kursach, a nawet studiach podyplomowych. Znalazłam kilka ciekawych warsztatów. Rozpocznę od wprowadzenia kilku zmian w moim mieszkaniu, które może zainspirują mnie do podjęcia dalszej drogi w tym zakresie. 

Komentarze są wyłączone.