Profesjonalny projekt łazienki

Profesjonalny projekt łazienki

Przez ostatnie miesiące bardzo ciężko pracowałam nad projektem, który szef powierzył mi w dużym zaufaniu. Nie chciałam go zawieść. Co więcej, starałam się o awans, więc chciałam poprowadzić ten projekt najlepiej, jak umiałam. To się udało. Otrzymałam awans i sporą podwyżkę. Postanowiłam przeznaczyć ją na coś konkretnego, a mianowicie na projekt remontu mojej łazienki w mieszkaniu.

Rewelacyjnie i mądrze zaprojektowana łazienka

fachowe projektowanie łazienek - PoznańKilkumiesięczna praca nad projektem dała mi się we znaki. Klient był bardzo wymagający i marudny. Miałam wrażenie, że zmienia zdanie na wcześniejsze tylko po to, by przysporzyć mi pracy. W naszej firmie wyznawana jest jednak zasada „klient nasz pan”, więc i ja musiałam się jej trzymać. Kiedy projekt chylił się ku końcowi, byłam bardzo zadowolona. Miałam satysfakcję, ponieważ potrafiłam doprowadzić go do końca sama. Niezmiernie mnie to cieszyło. Czułam również w kościach, że szef mnie za to wynagrodzi. I nie myliłam się. Otrzymałam awans i pokaźną premię finansową. Tym razem stwierdziłam, że nie przeznaczę jej na gadżety. Od dawna myślałam o metamorfozie łazienki. Dlatego też chciałam skorzystać z usług specjalisty, którego domeną jest fachowe projektowanie łazienek – Poznań to bardzo duże miasto, dlatego też ani przez moment nie obawiałam się, że nie znajdę odpowiedniego fachowca. Prawdę mówiąc, takowego znalazłam już zaledwie po paru godzinach od rozpoczęcia poszukiwań w internecie.

Teraz kiedy łazienka w moim mieszkaniu prezentuje się przepięknie, jestem bardzo szczęśliwa. Jest to zasługa specjalisty, który zadbał o odpowiedni projekt. Bardzo miło mi się z nim współpracowało. Jestem przekonana, że będę polecała jego usługi swoim znajomym, którzy również będą mieli ochotę i fundusze na remont łazienki.

Komentarze są wyłączone.