Projektuję artystyczną biżuterię

Projektuję artystyczną biżuterię

Razem z mamą prowadzę rodzinny imprez. Zarówno moja mama, jak i ja kochamy biżuterię. Ale nie tylko nosić biżuterię ale i ją ręcznie tworzyć. Z naszego hobby udało nam się zrobić sposób na zarabianie co jest przecież sytuacją właściwie idealną. Uwielbiam wymyślać nowe projekty biżuterii, a potem wprowadzać je w życie.

Bursztynowa biżuteria artystyczna sprzedaje się bardzo dobrze

dizajnerska biżuteria artystyczna z bursztynemMamy dużo szczęścia, bo rodzinny biznes idzie nam naprawdę dobrze. W asortymencie mamy bardzo dużo różnej artystycznej biżuterii, tak by klienci mieli w czym wybierać. W naszych sklepie ostatnio najlepiej sprzedaje się dizajnerska biżuteria artystyczna z bursztynem – popularne są zarówno pierścionki, jak i też kolczyki oraz naszyjniki. Ja najbardziej lubię robić naszyjniki i kolczyki, ponieważ mogę w nich wykorzystywać naprawdę duże bursztyny, które potrafią wyglądać naprawdę niesamowicie, o ile dobrze je się połączy z innymi materiałami. Moja mama lubi natomiast taką bardzo precyzyjną pracę jaką jest tworzenie pierścionków, a więc bardzo dobrze się uzupełniamy w czasie pracy. Bursztyn można połączyć z naprawdę różnymi materiałami, bardzo fajnie wygląda ze złotem ale, co ciekawe też i ze srebrem. Bardzo podobają mi się też kawałki bursztynu, które owinięte są miedzianym drutem. Moim zdaniem wygląda to bardzo nietypowo ale i estetycznie. Lubię taką zwracającą wzrok biżuterię i sama często taką noszę.

Jestem naprawdę szczęśliwa, ponieważ moje życie jest teraz naprawdę dobre. Tworzenie biżuterii mnie relaksuje, ale jednocześnie mam niesamowitą frajdę kiedy coś tworzę i udaje mi się ukończyć jakiś fajny projekt. Cieszę się bardzo, że wymyślona przeze mnie biżuteria podoba się innym i chętnie ją kupują. Moja mama też jest bardzo zadowolona z tego jak rozwija się nasza firma.

Komentarze są wyłączone.