Przedszkole, czyli pierwsze znajomości

Przedszkole, czyli pierwsze znajomości

Usiądź sobie wygodnie na kanapie, krześle czy na tym co masz w pobliżu i pomyśl o swoim przyjacielu. O osobie na której możesz zawsze polegać, osobie która Cię nigdy nie zawiodła, która zawsze była przy Tobie kiedy tego potrzebowałeś.

Akademia Maluchów – przedszkole marzeń?

Osoba z którą dzielisz smutki i radości dnia codziennego. Z którą jadasz obiady, oglądasz mecze i chodzisz do pubu, aby wypić piwo lub osiem. Jak się tak dobrze zastanowisz to uświadomisz sobie, że ta osoba jest przy Tobie praktycznie całe życie. Zna Cię na wylot jak nikt inny i wie o Tobie więcej niż Twoi rodzice, Twoja żona, dziewczyna, Twój pies. On po prostu był z Tobą przez całe Twoje życie i podąża za Tobą w tą podróż zwaną życiem od przedszkola. Od przedszkola do którego nie chciałeś chodzić, bo wolałeś być w domu z mamą.

Akademia Maluchów

Przedszkola Akademia Maluchów do którego zapisali Cię rodzice i teraz na pewno w głowie już im dziękujesz, że wybrali dla Ciebie normalne publiczne przedszkole, a nie prywatne przedszkole z którego kontakty bardzo rzadko przetrwają próbę czasu. Uśmiechasz się pod nosem i wiesz jakim byłeś szczęściarzem mogąc chodzić do przedszkola i wiesz, że Twój przyjaciel też za to dziękuje Bogu. Teraz wyjmujesz telefon i dzwonisz do niego aby się umówić na wieczór bo chcesz się z nim podzielić swoim odkryciem, a on oczywiście Ci nie odmawia i bez problemu umawiacie się na wieczór. Teraz wstajesz i wracasz do domu, żeby się wyszykować na wieczór i podziękować swojemu przyjacielowi za długoletnią przyjaźń ot tak niech po prostu wie, że jest dla Ciebie ważny.

Komentarze są wyłączone.