Przekazałam bratu dokumenty do przetłumaczenia

Przekazałam bratu dokumenty do przetłumaczenia

Z moim starszym bratem zawsze miałam dobre relacje. Pomagaliśmy sobie w dzieciństwie i jak już dorośliśmy i założyliśmy własne rodziny to było tak samo. Oboje znaleźliśmy pracę w dobrych firmach i często nawet ze sobą współpracowaliśmy bądź sobie pomagaliśmy.

Brat przetłumaczył mi wszystkie dokumenty

tłumaczenia dokumentów wrocławZeszły tydzień był bardzo pracowity i miałam masę zajęć, które zabrałam do domu, żeby ze wszystkim się wyrobić. Bartek z kolei miał luźniejszy tydzień i postanowiłam poprosić go o pomoc. Musiałam wykonać tłumaczenia dokumentów wrocław dla ważnego klienta i musiałam to zrobić na poniedziałek. Kompletnie nie miałam na to czasu i poprosiłam Bartka, żeby mi z tym pomógł. Bartek jest świetnym tłumaczem i mogłam mu w pełni ufać. Zaprosiłam go do siebie. Zamówiliśmy pizzę i pracowaliśmy razem. To był cudowny czas spędzony z bratem. Bartek pracował tak szybko, że zdążył mi przetłumaczyć wszystkie dokumenty dla tego klienta. Ja w tym czasie tłumaczyłam inne rzeczy i z pomocą brata poszło wszystko szybko. Dzięki jego pomocy miałam wolną niedzielę. W poniedziałek jak zdałam szefowi wszystkie dokumenty to widziałam, że był zaskoczony. Sądził, że nie zdążę ze wszystkim na czas. Nie przyznałam się, że w tłumaczeniu dokumentów pomagał mi brat, ponieważ nie sądziłam, że musi to wiedzieć. Klient był bardzo zadowolony z usług naszej firmy a ja po tym czasie zaczęłam dostawać bardziej opłacalne finansowo zlecenia. Brat cieszył się z mojego sukcesu o oferował pomoc w przyszłości w razie potrzeby.

Ja również mogłam bratu się odwdzięczyć i jak miał nawał pracy u siebie to chętnie go odciążyłam. Wpadłam kiedyś na pomysł, żebyśmy otworzyli własne biuro tłumaczeń i Bartek uznał, że to doskonały pomysł. Już w przyszłym roku będziemy mieć własną firmę.

Komentarze są wyłączone.