Przyjaciel pomoże mi przy okapnikach balkonowych

Przyjaciel pomoże mi przy okapnikach balkonowych

Wpadłam na pomysł żeby mamie odnowić balkon. Moja mama już jest starsza kobieta i niestety nie ma tyle siły żeby się tym zająć. Jest na emeryturze i mogłaby na balkonie miło spędzać swój wolny czas. Razem z przyjacielem podjechaliśmy do sklepu.

Okapniki balkonowe na zamówienie

okapniki balkonoweMarcin zna się na tych sprawach więc poprosiłam go o pomoc. Marcin polecił mi kupić płyty tarasowe na podkładkach. Są solidne i wytrzymałe a przede wszystkim nie są drogie. Spytaliśmy sprzedawcy, który dostawca jest najlepszy i wybraliśmy z Marcinem odpowiednią cenę. Nie mam wiele pieniędzy ale chciałabym żeby remont balkonu był wykonany solidnie i na lata. Podkładki tarasowe musiałam dokupić. Sprzedawca polecił nam, podkładki tarasowe, które będą najlepiej pasować. Profile schodowe kupimy następnym razem bo niestety akurat nie były dostępne. Okapniki balkonowe zostały tez zamówione. Jestem zadowolona z naszych zakupów. Płyty tarasowe na podkładkach, które wybraliśmy były w promocyjnej cenie więc nie wydałam sporo na ich zakup. W piątek mam dzwonić do sklepu i zapytać się czy okapniki balkonowe wykonane z plastiku zostały już doręczone do sklepu. Sprzedawca mówił żeby zadzwonić w czwartek lub piątek i podpytać się przed przyjazdem. Pani, z która rozmawiałam potwierdziła, że profile schodowe i okapniki już są w sklepie i można śmiało przyjeżdżać żeby je kupić. Marcin został już poinformowany i będziemy mogli ruszać z remontem. Marcin zna się na tych sprawach więc będzie mi pomagał. Nie umiałabym sama tego wykonać ale będę mu bardzo pomagać.

Marcin jest moim wieloletnim przyjacielem, zawsze mi pomaga i jestem mu za to wdzięczna. Remont balkonu także wykona za darmo bo wie, ze nie mam sporo pieniędzy. Postanowiłam go po skończeniu prac zaprosi do kina i na kolacje w ramach podziękowań. Marcin się na to zgodził.

Komentarze są wyłączone.