Robię listę usług detektywistycznych na terenie Tarnowa

Robię listę usług detektywistycznych na terenie Tarnowa

Pracuję w wydawnictwie, które wypuszcza prasę detektywistyczną. Umieszczane są tam różne artykuły na tematy prowadzonych śledztw oraz rożne cenne wskazówki dla czytelników. Ostatnio miałem do wykonania bardzo odpowiedzialne zadanie.

Na liście uwzględniłem każdą usługę detektywistyczną

usługi detektywistyczne na terenie TarnwaWłaściciel wydawnictwa zdecydował, że w nadchodzącym numerze musimy umieścić listę biur detektywistycznych z naszego miasta. Miałem oczywiście się tym zająć osobiście. Wiedziałem, że muszę znaleźć dosłownie wszystkie usługi detektywistyczne na terenie Tarnwa i czekało mnie na prawdę sporo pracy. Nie każde biuro ogłasza się czy inwestuje w reklamę co znacznie utrudnia mi działanie. Po pomoc poprosiłem swojego młodszego brata, który doskonale zna całe miasto. Obiecał, że przejrzy całą okolicę i jak znajdzie jakieś biuro to od razu da mi znać. Wiedziałem, że na brata będę mógł liczyć i raz dwa zlokalizuję wszystkie usługi detektywistyczne na terenie Tarnwa. Efekty pracy mojego brata były dość owocne, bo w ciągu tygodnia dał mi namiary na kilkanaście biur. Co więcej, dostałem od niego dokładne adresy oraz numery kontaktowe. Za taką pomoc to będę musiał mu coś odpalić. Kiedy już dostałem wszystkie namiary to zabrałem się za tworzenie listy. Numer wychodził za dwa dni i musiałem się spieszyć, bo dane miałem na kartce i musiałem wszystko poprawnie przepisać do komputera po czym przeprowadzić segregację alfabetyczną. Nasi czytelnicy na pewno będą zadowoleni z takiej listy, bo nie raz pisali do nas listy w tej sprawie.

Numer, który wyszedł w tym miesiącu osiągnął najlepszą sprzedaż. W ciągu dwóch dni rozeszły się wszystkie egzemplarze w całym mieście. To był mój pierwszy taki sukces, który w przyszłości zamierzam powtórzyć i na pewno mi to się uda.

Komentarze są wyłączone.