Skórzane obuwie robocze

Skórzane obuwie robocze

Ze sprzętem od Uvexa spotkałem się już na początku kariery airsoftowej, gdyż producent ten miał w swojej ofercie jedne z najlepszych modeli okularów ochronnych, z jakimi miałem do czynienia. Nie wiedziałem jednak że okulary nie były jednym z głównych elementów odzieży ochronnej, jaką Uvex miał w swojej ofercie, a przekonałem się o tym dopiero niedawno, przy szukaniu butów do pracy.

Wytrzymałe obuwie robocze od Uvexa

skórzane półbuty ochronne uvexPodczas pracy w magazynie części przemysłowych wypadki czasem się zdarzały, więc odzież ochronna była wymagana przez cały czas pracy, i była to reguła której nikt nie odważył się złamać, z przyczyn oczywistych. Jednak samo ubranie ochronne pozostawiało wiele do życzenia, i podczas gdy spełniało swoje zadanie, nie było szczególnie wygodne ani też trwałe. Obuwie było bodaj najsłabszym elementem, gdyż zużywało się bardzo szybko, dlatego też wielu z nas wolało zaopatrzyć się we własne buty do pracy, w tym i ja. Na aktualnie używane skórzane półbuty ochronne Uvex natrafiłem przypadkiem, podczas przeglądania strony producenta za nowymi modelami okularów, i od razu wydały mi się bardzo dobrym elementem wyposażenia. Wielu kolegów na strzelankach używało butów od Uvexa, nie tylko modeli wojskowych ale również roboczych, i wszyscy mieli o owych butach bardzo pozytywne opinie.

Przede wszystkim, jako buty od znanego i sprawdzonego producenta, były wytrzymałe i mocne, odporne nawet na najczęściej zdarzające się uszkodzenia, ale również bardzo wygodne i komfortowe. Modele robocze od Uvexa były szczególnie trwałe, mogąc znieść dosłownie każde warunki w pracy, niezależnie od miejsca w którym były używane. Bez wahania zaopatrzyłem się więc w swoje buty, i używam ich już przeszło kilka lat nawet w najcięższych warunkach w pracy.

Komentarze są wyłączone.