Skuteczny płynl antybakteryjny

Skuteczny płynl antybakteryjny

Przyszło nam żyć w czasach, kiedy używanie maseczek ochronnych i częste odkażanie dłoni, stało się normą. To nowe realia, do których zmusiła nas ogólnoświatowa pandemia. Niemalże w każdym sklepie, hotelu, restauracji czy domu, znajdziemy produkty antybakteryjne.

Jaki kupić płyn antybakteryjny?

płyny antybakteryjne z nadrukiemJak wiadomo, najpowszechniejszą metodą przenoszenia wirusów i bakterii są nasze dłonie, którymi dotykamy wielu przedmiotów. Jest to niebezpieczne z tego względu, że rękoma często dotykamy twarzy, gdzie droga do zakażenia jest już bardzo bliska. Dlatego też konieczne jest częste dezynfekowanie dłoni skutecznym produktem antybakteryjnym. W domu najczęściej stosujemy ogólnie dostępne produkty dezynfekujące, które kupimy w każdej drogerii, sklepie ogólnospożywczym czy w aptece. Jednak przedsiębiorcy mogą iść o krok dalej i z obowiązku dezynfekcji rąk zrobić reklamę. Płyny antybakteryjne z nadrukiem są coraz częściej wykorzystywane przez wiele firm, które w ten sposób chcą stać się bardziej rozpoznawalne. Ponieważ pojemnik z płynem znajduje się przy wejściu do firmy, to jest on dobrze widoczny i każdy musi z niego skorzystać. W związku z tym umieszczenie na nim loga firmy będzie świetnym ruchem marketingowym. Oczywiście to mogą być dowolne nadruki, które będziemy uważali za stosowne, ale logo będzie najbardziej charakterystyczne. Niektóre przedsiębiorstwa rozdają takie miniaturowe płyny z nadrukiem swoim pracownikom lub nawet klientom, aby zwiększyć rozpoznawalność marki i łączenia jej z dbałością o bezpieczeńtwo.

Taki ruch marketingowy może mieć dużo głębsze znacznie dla klienta czy pracownika, dlatego coraz więcej firm decyduje się na takie rozwiązanie. Cena takie produktu nie jest droższa od zwykłego płynu, jaki możemy kupić w dowolnej drogerii.

Komentarze są wyłączone.