Słodki smak nasion konopnych grapefruit female seeds

Słodki smak nasion konopnych grapefruit female seeds

Dla osób, które szukają delikatnego, słodkawego smaku konopi, idealnie nadają się feminizowane nasiona o smaku grejpfruta. Łączą w sobie właściwości siewne Sativy. Rosną zaledwie dwa miesiące, co oznacza, że wyjątkowo szybko można je zebrać i poddać kolejnej obróbce. Służą także jako środek przeciwbólowy, łagodzący różne dolegliwości, od bólu głowy po inne.

Grejpfrutowe, feminizowane nasiona marihuany

grapefruit female seedsTe wspaniałe nasiona siewnej marihuany, posiadają delikatny, słodkawy smak. Kojarzy się z klimatem wakacji, przygody i odpoczynku. Odmiana grapefruit female seeds przeznaczona jest do hodowli wewnętrznej. Jest wyjątkowo łatwa w uprawie i można oczekiwać szybkiego wzrostu oraz pierwszych plonów nawet po siedmiu tygodniach. To daje nasionom grejpfrutowym bardzo dobry wynik w rankingu konopi. Kolejnym atutem jest ich smak, przypominający klimat podróży do ciepłych krain. To smak odprężenia sprawia, że warto zasiać marihuanę w typie grapefriut. Feminizowane nasiona to spore udogodnienie dla hodowców, którzy nie muszą dodatkowo przesiewać i ręcznie wybierać zarodników męskich i żeńskich. Wszystkie nasiona kwitną wyjątkowo szybko i dają bujny, wysoki plon. Wymagają doświetlenia lampą, ale efekty są spektakularne. W każdej hodowli powinna znaleźć się przynajmniej jedna grządka tego specyfiku. Szerokie zastosowanie marihuany o słodkim, grejpfrutowym smaku i błogim zapachu, czyni z tych nasion wyjątkowo dobry gatunek.

Odmiana marihuany grapefruit female jest niezwykle popularna wśród hodowców i koneserów konopi. Ten rodzaj trawy dostarcza wspaniałych doznań. Może być używana zamiennie ze środkami przeciwbólowymi. Dla osób, które lubią delikatny zapach i słodki smak, to świetna okazja do połączenia środka przeciwbólowego ze źródłem dodatkowych doznań.

Komentarze są wyłączone.