Sprzątamy po naszym remoncie

Sprzątamy po naszym remoncie

Trzy miesiące temu zakończyliśmy remont naszego domu. Długo się z tym zbieraliśmy, ale w końcu się udało. Z racji tego, że musieliśmy wyburzyć ścianę w kuchni, nie mogliśmy sami pozbyć się tych śmieci. Potrzebni byli nam specjaliści z odpowiednim sprzętem.

Gruz po remontach to zawsze utrudnienie

terminowe wywożenie gruzu w PoznaniuNigdy nie pomyślałabym, że znalezienie takiej firmy może być tak trudne w takim dużym mieście, jakim jest Poznań. Zanim trafiłam na dobrą firmę usługową, miałam około trzech ofert. Pierwsza firma kompletnie się nie sprawdziła. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że nie dochowali terminu i w połowie pracy, zrezygnowali. Drudzy się w ogóle nie pojawili, po umówionej wizycie. Na szczęście moja znajoma poradziła mi, genialną firmę. Wróciła mi nadzieja – terminowe wywożenie gruzu w Poznaniu jest jednak możliwe. Zadzwoniłam pod wskazany numer, który znajdował się na stronie internetowej firmy. Umówiliśmy się i bardzo się ucieszyłam, dlatego, że właściciel tej firmy powiedział mi, że mogą wywieść cały gruz jutro. I zrobią to w ciągu trzech godzin. Nie mogłam uwierzyć, że w końcu udało mi się znaleźć kogoś tak rzetelnego i szybkiego. Następnego dnia, pracownicy firmy sprzątającej przyjechali do naszego domu i tak jak powiedzieli, w przeciągu kilku godzin, posprzątali wszystko dokładnie. Muszę Wam napisać, że to nie był jeszcze koniec niespodzianek. Dlaczego? Dlatego, że okazało się, że w ramach ich aktualnej promocji jaką mają, wynikało, że płacę tylko i wyłącznie połowę ceny. Po całym sprzątaniu, wymieniliśmy się wizytówkami i obiecałam pracownikom tej firmy, że zdecydowanie będę polecać ich usługi, wśród znajomych. Po dłuższej rozmowie okazało się, że firma ta, jest stosunkowo nową firmą w Poznaniu. Stwierdziłam, że pomogę im się wypromować w sieci. (zajmuje się tym zawodowo). Bardzo się ucieszyli. 

Jak widać dwie pieczenie, upieczone na jednym ogniu. Ja zyskałam czyste podwórko. Oni – nową osobą promującą. Najważniejsze, że sprzątanie po remoncie jest już za nami. Do tego szybko i dokładnie. 

Komentarze są wyłączone.