Super apartamenty w Kudowej

Super apartamenty w Kudowej

W tym roku wybierałem się na rundę Moto GP do Czeskiego miasta Brno. Jednak czas, jaki zajmuje dojazd od mojego miejsca zamieszkania jest dość długi. Dlatego postanowiłem zatrzymać się gdzieś po drodze. Najlepsze były apartamenty w Kudowej.

Apartamenty w Kudowej są bardzo piękne

ApartamentyW internecie szukałem miejsc na noclegi i wyświetliła mi się Kudowa Zdrój. Taka opcja jak apartamenty w Kudowej w ogóle mnie nie interesowały ze względu na cenę – ja chciałem po prostu zatrzymać się gdzieś, gdzie mógłbym spokojnie spędzić noc lub dwie, zależnie czy będę jechał w czwartek czy piątek. Po dojechaniu na miejsce okazało się że pokoje w Kudowej Zdrój to chyba najliczniejszy interes w całym mieście. Jednak z tego co widziałem po rejestracjach samochodów i motocykli to wiele osób wybiera wakacje w Kudowej. Nie ma co się dziwić – jest to bardzo malownicze miasteczko z pięknymi widokami. Otoczenie miasta jest świetne, naturalne, bardzo ale to bardzo spokojne. Często jedyne co się słyszy to szum wiatru jakie zatrzymuje się na drzewach, którymi osłonięte jest miasto w tej części w której ja byłem. Im bardziej jednak na południe tym drzewa zanikały. Byłem pod wielkim wrażeniem otoczenie – tak samo jak osoby, z którymi jechałem. Następnego dnia jednak wyruszyliśmy w dalszą podróż. Minęła bardzo przyjemnie, ponieważ jazda motocyklem po górskich, krętych drogach to jedna z przyjemniejszych rzeczy jakie można przeżyć. Kilka godzin później byliśmy już na miejscu – spędziliśmy tam cały weekend tak jak trwa wyścig – w piątek treningi, w sobotę kwalifikacje i w niedzielę wyścig. Wyścig standardowo skończył się po godzinie piętnastej więc stwierdziliśmy, że nie ma sensu porywać się od razu do domu. Zadzwoniliśmy tam, gdzie wcześniej spaliśmy w Kudowie. Okazało się że pokoje ciagle są wolne i możemy zajechać. Jazda nie była łatwa, ponieważ wiele osób też jechało i tworzyły się korki. Kudowa zdrój przywitała nas już wieczorem. Widok, jaki nam zaoferowała zapierał dech w piersiach – słońce przebijało się przez chmury na wysokości czubka gór.

Stwierdziliśmy, że apartamenty w Kudowej będzie to nasza stała przystań podczas podróży do Czech– czy to na zwyczajną wycieczkę czy właśnie na wyścigi którymi jesteśmy zachwyceni. Miasto jest piękne i jak widać oferują naprawdę fantastyczne widoki. 

Komentarze są wyłączone.