Szkoła językowa zaoferowała mi naukę angielskiego

Szkoła językowa zaoferowała mi naukę angielskiego

Nauka języków obcych zawsze przynosiła mi wielkie trudności. Jednak największe problemy rozpoczęły się w szkole średniej. Tam ledwo przechodziłam z klasy do klasy. Niestety wybrałam liceum i moim głównym celem była matura.

Nauka angielskiego w Bydgoszczy była mi potrzebna

nauka angielskiegoBardzo dobrze radziłam sobie z matematyką i językiem polskim. Moim koszmarem był zawsze język obcy. Mieliśmy bardzo wymagającą nauczycielkę i ona mnie bardzo nie lubiła. Ostatecznie zaczęłam się zastanawiać nad moimi szansami. Byłam człowiekiem, który nie poddaje się bez walki i tym razem chciałam ją podjąć. Moja przyjaciółka powiedziała mi, że w Bydgoszczy powstała nowa szkoła językowa. To miała być dla mnie wielka szansa. Po rozmowie z mamą dostałam pozwolenie i pieniądze na kurs. Rodzice zawsze dbali o moją edukację i chcieli dla mnie jak najlepiej. Zwłaszcza doceniali to, że się staram i podejmuję próby walki. Tam zaoferowano mi kurs przygotowujący do matury. Moja angielski przez skype miała odbywać się kilka razy w tygodniu po dwie godziny. To pochłaniało mi każdą wolną chwilę i robiłam wszystko aby to osiągnąć. W przyszłości chciałam pójść na studia i to było moje wielkie marzenie. Angielski z czasem okazywał się coraz łatwiejszy. Poświęcałam na to połowę wolnego czasu. Pierwsze efekty zaczęły odbijać się już na ocenach szkolnych. Mój nauczyciel był w szoku. Zazwyczaj zapisywałam się na terminy poprawkowe. Teraz moją zwyczajną oceną jest cztery albo pięć. Nawet dostałam pochwałę od swojej wychowawczyni. Rzadko się stawało, że ktoś robi taki postęp. Także w szkole była nauka francuskiego. Jednak to mnie nie interesowało.

Ja musiałam skupić się tylko na swoim egzaminie maturalnym. Nie miałam tyle czasu na dodatkowe zajęcia. Również dużo czasu pochłaniała mi matematyka oraz historia. Z tego musiałam się też odpowiednio przygotować.

Komentarze są wyłączone.