Taśma dekarska dobra do wszystkiego

Taśma dekarska dobra do wszystkiego

Hobbystycznie zajmuje się majsterkowaniem i mówię wam: naprawdę warto! Po co wydawać ogromne kwoty na ekipy budowlane, remontowe, malarskie czy inne skoro samemu można wszystko zrobić. Niezawodne taśmy dekarskie naprawią większość rzeczy, a drugie pół załatwi wymiana baterii.

Taśmy dekarskie są niezawodne.

taśma dekarskaOczywiście żartuję sobie. Czasem przydają się także klej, młotek z gwoździami, kombinerki, czy śrubokręty, ale zasadniczo wszelkiego rodzaju taśmy takie jak taśmy montażowe są zawsze najlepsze i najczęściej się przydają. Przytrzymają rozwalającego się pilota do telewizora, zabezpieczą opadającą rynnę przy dachu, podkleją dywan w korytarzu, który wiecznie się przesuwa, a w razie potrzeby zawsze można nią zakleić usta teściowej albo związać komuś ręce i przymocować do krzesła. Dobra test także taśma dekarska. Jest niezawodna jeśli chodzi o wszelkie roboty na dachu i poddaszu. Wszystko przytrzyma, zalepi wszystkie dziury, nic nie będzie przeciekać, nic się nie będzie obsuwać, nic się nie odczepi. Zawsze dobra. Poza tym mamy także taśmy ostrzegawcze. Nie stosuję ich za często, ponieważ nie muszę, ale czasem dobrze jest odznaczyć strefa swoich działań o reszty domu, tka by dzieci wiedziały gdzie nie powinny wchodzić, żeby nie zakłócać mojej pracy i żeby nic ich nie ochlapało, posklejało, czy uderzyło. Czasem dobre są również taśmy maskujące. Remonty w domu czasem są widoczne na pierwszy rzut oka, co może być albo bardzo dobre, albo bardzo złe. Jeśli wchodzą do pokoju od razu widać, że farba jest intensywnie kolorowa, parkiet polakierowany, a sufit śnieżnobiały i gładki to akurat bardzo dobrze.

Gorzej jeśli musimy ukryć jakieś niedoskonałości np. naprawę drzwi czy okien. Wtedy takie taśmy dekarskie są bardzo przydatne, bo zakryją naprawy tak, że na pierwszy rzut oka nie będzie ich widać. Z bliska i tak widać, ale liczy się pierwsze wrażenie.

Komentarze są wyłączone.