Transport i przewóz części do motocykli z Włoch

Transport i przewóz części do motocykli z Włoch

Jako pracownik bardzo znaczącego miejsca w województwie mazowieckim gdzie naprawia się motocykle byłem odpowiedzialny za rozwój. Pewnego dnia podczas rozmów z mechanikami dowiedziałem się, że czasami na polskim rynku brakuje części.

Nasz transport do Mazowieckiego pod znakiem zapytania

transportStwierdziłem, że raz na jakiś czas warto zainwestować i odwiedzić Włochy. To właśnie w tym kraju znajdują się producenci takich elementów i dzięki temu mielibyśmy o wiele szerszy wybór. Również przekonałem szefa za pomocą mojej prezentacji do tego rodzaju inwestycji. Na początku musiałem poszukać środka lokomocji do przewozu elementów. Wiedziałem, że na pewno nie każda firma transportowa byłaby do tego skłonna i trzeba poszukać dość taniego przewoźnika. Przeglądając ogłoszenia umieszczone w internecie szybko zorientowałem się, że jeżeli chodzi o tak wielką ilość kilometrów to ceny są tragicznie duże. Wtedy nasz transport mazowieckie stanął pod wielkim znakiem zapytania. Ja miałem już firmę, która sprzedała nam potrzebne części do sportowych motorów. Ostatecznie znalazłem kolegę, który wcześniej przeprowadzał tanie przeprowadzki na terenie Ostrołęki i on miał większe znajomości. Dzięki niemu skontaktowałem się z właścicielem młodej firmy, która oferowała czasami duże promocje. Dzięki temu nasz przewóz wcale nie był tak kosztowny jak początkowo przypuszczałem. Dzięki temu wszyscy mogli się cieszyć dobrej jakości produktami.

Ja byłem bardzo zadowolony, ponieważ nasi mechanicy dzięki temu mogli przyjmować znacznie więcej skomplikowanych zleceń. Włoskie części nadawały się do kilku modeli naraz i można było poszerzać oraz usprawniać naszą działalność gospodarczą.

Komentarze są wyłączone.