Trening personalny pomógł mi odzyskać wagę

Trening personalny pomógł mi odzyskać wagę

Nigdy nie wspominałam miło czasów mojego dzieciństwa. Byłam po prostu trochę większym dzieckiem od innych i z tego powodu zawsze spotykały mnie jakieś przykrości. Moi rodzice nigdy nie zwracali uwagę na ten problem. Oni uważali, że jestem całkowicie normalna.

Treningi personalne okazały się strzałem w dziesiątkę

treningi personalne warszawaWkrótce dorosłam i przyzwyczaiłam się do swojego wyglądu. Niestety zdrowie było coraz słabsze i musiałam podjąć jakieś działania. Sama nie wiedziałam jak mam się do tego zabrać. Pewnego dnia moja znajoma poleciła mi treningi personalne warszawa na swojej siłowni. Na początku nie wiedziałam na czym to polega. Te usługi nie były tanie jednak postanowiłam zrezygnować z innych przyjemności i spróbować. Na miejscu zapytano mnie z kim chcę mieć trening indywidualny i pokazano kilka osób. Nie widziałam żadnej różnicy i wybrałam kobietę, która dawniej była tancerką. Na rozmowie musiałam ściśle określić swoje cele. Powiedziałam, że chcę zrzucić trochę zbędnych kilogramów dla zdrowia, ponieważ mój organizm źle się czuje. Na początku trener osobisty ustalił ze mną dietę i omówił sposoby treningów. Widziałam w niej wsparcie i naprawdę motywowała mnie do walki o siebie. Najgorzej jednak było po pierwszym tygodniu. Miałam zakwasy i brakowało mi chęci. Z góry założyłam, że to dalej nie ma sensu i nie muszę tego robić. Jednak wtedy mój trener osobisty z Warszawy pokazał mi kilka zdjęć kobiet. Był to cykl z typu przed i po współpracy z trenerką.

To mnie zmobilizowało, ponieważ w głębi duszy bardzo chciałam wyglądać tak jak one. Wtedy podjęłam ważną decyzję i wróciłam na siłownię. Miałam dość odwagi aby w końcu zmienić swoje życie i stanąć na nogi.

Komentarze są wyłączone.