Urocze spodnie Backyard Cartel

Urocze spodnie Backyard Cartel

Kiedyś mężczyźni szczególnie nie zwracali uwagi na to, co noszą. Od jakiegoś czasu zmieniło się to diametralnie i coraz częściej możemy spotkać mężczyzn w przeróżnych butikach, czy galeriach. Zaczynają coraz bardziej rozumieć, na czym polega moda. Jednak zawsze starają się wybierać to, co jednocześnie i modne i wygodne. Nie zawsze jest to takie proste.

Zakupy nowych spodni Backyard Cartel

spodnie Backyard CartelMój brat ma obsesję na punkcie kilku firm i tylko takie ciuchy nosi. Nie pamięta już czasów, gdy zakładał zwykłe dresy i bluzy bez żadnego logo. Jednak w obecnych czasach, to głównie marka się liczy. I jest to zrozumiałe,każdy chce się w jakiś sposób prezentować. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, gdy poznajemy drugiego człowieka. Ostatnio wybierał się do sklepu po spodnie Backyard Cartel i postanowiłam mu towarzyszyć. Byłam ciekawa, czy zakupy z mężczyzną wyglądają tak samo jak z koleżankami. Poszliśmy do sklepu, w którym mieli właśnie odzież Backyard Cartel i sprawdziliśmy wcześniej w internecie, że dzisiejszego dnia będzie dostawa nowych spodni i bluz. Od razu tam weszliśmy i zauważyłam straszny tłum mężczyzn. Każdy wybierał i przebierał, więc trzeba było się pospieszyć, żeby nam nie wykupili rozmiaru brata. Spodnie faktycznie prezentowały się super i widać było, że gatunkowo też jest to pierwsza klasa. Brat szybko złapał swój rozmiar odpowiedniego modelu i ustawił się w kolejce do przymierzalni. Bluzę jeszcze można wziąć bez mierzenia, jednak jeżeli chodzi o spodnie, no to jest już z tym ciężej.

Spodnie na szczęście pasowały i brat bardzo się cieszył. Kiedyś już miał jedne spodnie z tej firmy,więc wiedział, za jaki rozmiar złapać. Udało mu się trafić i od razu poszliśmy do kasy. Był bardo zadowolony, bo w końcu będzie miał porządne spodnie.

Komentarze są wyłączone.