Urozmaicenie moich posiłków

Urozmaicenie moich posiłków

 

Zdrowie odżywianie jest coraz większym trendem, który staje się bardzo modny. Dzieje się tak ze względu na to, że coraz więcej osób ma świadomość tego co znajduje się w naszym jedzenia. Jest to pozytywne zjawisko, ponieważ dbając o to co jemy wzmacniamy swój organizm.

Kupiłam nową wyciskarkę do soków

wyciskarka huromDodatkowo pojawiła się moda na lepszą sylwetkę, która staje się coraz bardziej pożądana. Ja jako osoba, która co jakiś czas postanawiała oczyszczać swój organizm oraz odżywiać się względnie zdrowo postanowiłam, że czas urozmaicić swoją dietę. Nie robiłam tego aby schudnąć. Również nie uprawiałam sportu. Uznałam, że to bardzo przyjemny dodatek do mojego codziennego odżywiania. Chciałam mieć wyciskarkę, która umożliwiłaby mi pijanie świeżych i pysznych soków. Te sprzedawane w specjalnych punktach miały dobry smak ale nigdy nie miałam pewności co się w nich znajduje. teraz potrzebowałam czegoś nad czym będę miała pełną kontrolę oraz świadomość. Wyciskarka miała dać mi wolność wyboru oraz pokazać nowe możliwości. Oczywiście przeglądając oferty na rynku od razu wpadła mi w oko pewna wyciskarka hurom, która miała świetne parametry. Uznałam, że takiego urządzenia potrzebują. Na dodatek była ładna z wyglądu i nie zabierała sporo miejsca. Jako osoba mieszkająca w małej kawalerce nie mogłam sobie pozwolić na spory sprzęt kuchenny. Musiałam raczej minimalizować swoje przedmioty. Wyciskarka nie była dla mnie wielkim wydatkiem. Jej koszt wcale nie był tak wysoki jak się spodziewałam.

Jednak w zamian otrzymałam sprzęt bez którego nie wyobrażam już sobie własnych posiłków. Soki jakie robię za pomocą wyciskarki są nie zwykle smaczne i polecam je każdemu. Teraz moi goście również pytają się o świeży sok, który w moim domu stał się już tradycją. 

 

Komentarze są wyłączone.