Urządzamy łazienkę.

Urządzamy łazienkę.

Łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem w każdym domu. Spędzamy w niej wiele czasu. To właśnie w łazience przygotowujemy się na cały dzień ciężkiej pracy i nauki, a na jego koniec to w niej się myjemy i kładziemy spać.

Najważniejsze w urządzaniu łazienki to to, żeby nam się podobała

lacobelWarto zatem zadbać o to, aby było to miejsce spełniające wszystkie nasze potrzeby i żebyśmy czuli się tam komfortowo. Dzisiejszy wystrój łazienek znacznie się różni od tych jaki mogliśmy oglądać w latach 80′ czy 90′. Technologia wyposażenia wnętrz niezwykle się rozwinęła oferując nam szereg ułatwień. Mimo upływu lat jedno się w łazienkach nie zmieniło. Nadal najpopularniejsze w łazienkach są kafelki lacobel. Jest tak głównie z uwagi na ładny wygląd oraz łatwość utrzymania ich w należytej czystości. Zmieniają się jedynie rodzaje kafelek jakie kładziemy. Jeśli chodzi o sedesy w łazienkach to nadal najpopularniejsze są proste białe sedesy. Pewnymi nowinkami z jakich korzystamy są np. system samoczynnego opuszczania się klapy, a także mechanizm samoczynnego czyszczenia się toalety. Jeśli chodzi o lustra to tutaj też dokonały się pewne zmiany. Niezwykle popularne są lustra z wbudowanym oświetleniem LED. Takie światło jest znacznie silniejsze i przyjazne oczom niż to w energooszczędnych żarówkach. Jedynym minusem tego rozwiązania jest to, że w większości luster tych świateł nie idzie wymienić i trzeba wymieniać lustro w całości, a nie należą one do najtańszych. Warto zatem wspomagać się zwykłym światłem z lampy. Największym dylematem od lat jest jednak to w czym będziemy się myć.

Zarówno kabiny prysznicowe jak i zwykłe wanny są w stanie dać nam wiele do zaoferowania i obydwa systemy dobrze sprawują swoje podstawowe funkcje jaką jest zażycie kąpieli. Ja nie mogłem się zdecydować i w swoim domu w Szczecinie zdecydowałem się na wannę i kabinę prysznicową.

Więcej informacji na stronie: https://www.projektglass.pl/

Komentarze są wyłączone.