Usuwamy niechciany tatuaż

Usuwamy niechciany tatuaż

W swoim życiu popełniamy wiele błędów, czasami z własnej głupoty a czasami za namową innych. Wiele młodych osób pod wpływem rówieśników robi sobie tatuaże. Zazwyczaj są to jakieś postacie lub znaki, których znaczenia do końca nie rozumieją. Natomiast z czasem żałują tej decyzji i myślą o usunięciu niechcianego już tatuażu.

Jak usunąć niechciany już tatuaż?

usuwanie tatuażu łódźO ile kiedyś usunięcie niechcianego tatuażu wiązało się z nieestetycznie wyglądającymi bliznami lub było to niemożliwe ze względu na wielkość malunku, tak teraz możemy bez problemu pozbyć się tatuażu. Jak? Decydując się na zabieg. Jest to doskonała metoda usuwania tatuaży bez ryzyka pozostawania blizn czy zmian barwnikowych. Zabieg z wykorzystaniem lasera pozwala na precyzyjne, szybkie a przede wszystkim bezpieczne. Usuwanie tatuażu łódź odbywa się bez konieczności podawania środka znieczulającego, ponieważ stosowane jest podczas zabiegu chłodzenie zimnym powietrzem, dzięki czemu nie odczuwamy bólu. Chyba, że jesteśmy bardzo wrażliwi na ból, wtedy możemy poprosić o znieczulenie specjalnym kremem. Jednak, aby usunąć tatuaż dokładnie należy wykonać kilka takich zabiegów bo efekt powstaje stopniowo, a wynika to z zasady działania lasera. Pomiędzy zabiegami powinna być co najmniej czterotygodniowa przerwa, podczas której rozbite przez laser cząsteczki barwnika są sukcesywnie absorbowane przez komórki naszego układu odpornościowego. Widocznym tego rezultatem jest rozjaśnianie się tatuażu aż do momentu gdy zniknie on całkowicie.

Teraz dzięki zabiegom z wykorzystaniem lasera możemy usunąć nawet wieloletni czy kolorowy tatuaż. Ile będziemy musieli zapłacić za taki zabieg? To oczywiście zależy od wielkości tatuażu oraz od barwników użytych do jego namalowania. W przypadku kolorowych barwników potrzebnych jest więcej zabiegów.

Komentarze są wyłączone.