Uzdrawianie za pomocą energii

Uzdrawianie za pomocą energii

Jako ludzie, posiadamy różne zdolności. Część z nas może pochwalić się naprawdę niespotykanymi talentami i umiejętnościami. Każdy z nas jest w czymś dobry i powinien rozwijać swoje kompetencje. Realizowanie siebie daje poczucie spełnienia i stabilności emocjonalnej. Istnieją też osoby, które jak twierdzą, posiadają nieprawdopodobne wręcz predyspozycje- mowa tu o swego rodzaju zdolnościach nadprzyrodzonych.

Na czym polega leczenie na odległość?

uzdrawianie na odległośćChoć trudno w to uwierzyć, nierzadko nawet w naszym otoczeniu pojawiają się osoby, które są przekonane o posiadaniu niezwykłych darów. Z pewnością słyszeliśmy o zjawisku, jakim jest uzdrawianie na odległość. Czym w zasadzie jest? Uzdrowiciele tłumaczą to zjawisko w taki sposób, że wyczuwając w sobie działanie pewnej specyficznej energii, są w stanie przekierować je na chore miejsca innych osób. Ten kontakt z kolei powoduje stopniowe ustępowanie choroby. Chociaż taki sposób leczenia możemy traktować niejako z przymrużeniem oka, rzesze ludzi korzysta z usług bioenergoterapeutów i zaświadcza o skuteczności tego typu metod. Jak przebiega uzdrawianie na odległość? Ci, którzy posiadają zdolność leczenia za pomocą pewnych energii twierdzą, że tak naprawdę dystans nie jest tu przeszkodą. Moc, którą posiadają nie jest uzależniona od czasoprzestrzeni. Wystarczy jej ukierunkowanie na zwalczanie choroby. Tak więc uzdrawianie na odległość może odbyć się np. za pomocą wideokonferencji lub telefonu.

Osoby zdroworozsądkowo podchodzące do rzeczywistości mogą być zdania, że bioenergoterapia to fałszywa forma leczenia. Jednak ci, którzy są zwolennikami alternatywnych dla medycyny metod twierdzą, że korzystanie z usług uzdrowicieli faktycznie pomaga w odzyskaniu zdrowia. Chociaż ciężko stwierdzić z całą pewnością jak jest naprawdę, warto dać szansę także niesztampowym sposobom.

Komentarze są wyłączone.