Weekend spędzony w winnicy

Weekend spędzony w winnicy

 

Moja koleżanka pracuje w biurze podróży. w sumie to dzięki temu byłam w ostatnim czasie na wielu wspaniałych wyprawach. Co jakiś czas odwiedzam koleżankę w tym biurze i dowiaduję się wtedy też o nowych ofertach.

Zwiedzanie z mężem winnicy

polska winnica do zwiedzaniaTo biuro organizuje wycieczki zarówno krajowe jak i zagraniczne. Przyznam, że na dłuższy urlop wolę pojechać za granice. Chodzi o to, że jadąc w niektóre miejsca mam wręcz jakby pewność tego, że będzie pogoda. Na krótsze wypady wolę zatem wykupić wycieczkę krajową. Gdy byłam ostatnio u koleżanki powiedziała mi, że mają teraz wyprawy do winnic. Są takie winnice, które można zwiedzać i spędzić tam wspaniale czas. Gdy koleżanka pokazała mi zdjęcia z takiej wycieczki to byłam zaskoczona, że ja do tej pory nie wiedziałam o czymś takim. Od razu zadzwoniłam do męża i powiedziałam, że jest polska winnica umożliwiająca zwiedzanie winiarni. Mąż powiedział, że jak najbardziej chciałby tam pojechać. Zarezerwowałam więc dla nas taki wyjazd da długi weekend. Powiem szczerze, że nie mogłam się doczekać naszego wyjazdu. Gdy w końcu nastał byłam bardzo nim podekscytowana. Gdy z mężem dostaliśmy na miejsce okazało się, że jest tam naprawdę bardzo pięknie. Jest to duża winnica, w której mogliśmy zaobserwować cały proces robienia wina. Jest to bardzo ciekawe. Pokoje gościnne tam były wspaniale urządzone. Wszystko nawiązywało do miejsca w jakim byliśmy. Z mężem też degustowaliśmy różne rodzaj miejscowego wina a także jedliśmy regionalne przysmaki.

Spędziliśmy ten czas wspaniale. Dawno tak dobrze nie wypoczęłam. W tym miejscu jest naprawdę jest sprzyjający klimat do tego żeby czuć się bardzo dobrze. Nie pamiętam kiedy też tak dobrze spałam jak tu. A na co dzień mam z tym duże problemy. Na pewno będziemy wracać do tego miejsca.

 

Komentarze są wyłączone.