Więcej klientów, dzięki świetnej reklamie

Więcej klientów, dzięki świetnej reklamie

 

Przez kilka ostatnich lat pracowałem za granicą. Posiadam dom w Polsce i to całkiem duży, mieszka w nim moja żona oraz córka. Podczas rozmowy z moją żoną, wpadła ona na świetny pomysł, aby użyć nasz duży dom jako źródło dochodu, poprzez ogłoszenie pokojów do wynajęcia. Dlatego też, gdy wróciłem, zająłem się za remont i zrobienie różnych atrakcji.

W jaki sposób wykonaliśmy reklamę?

reklama na samochodzie w konkurencyjnej ceniePo przygotowaniu wszystkiego i rozwieszeniu kilku reklam w naszym mieście, aby ściągnąć więcej klientów, pojawiło się ich niewielu. Dlatego też zależało nam na tym, aby naszą ofertę zareklamować również w inny sposób. Wybór padł na ogłoszenie się w internecie oraz dobrym pomysłem mogła okazać się reklama na samochodzie w konkurencyjnej cenie. Znaleźliśmy ją, dzięki naszemu znajomemu, który zajmuje się tego typu reklamami i może nam pomóc. Cena za wykonaną usługę również nas zachęciła, dlatego też zdecydowaliśmy się właśnie na niego. Przede wszystkim, w reklamie na auto zależało nam na prostotę i efektowność. Chcieliśmy, aby nasze auto było widać z daleka i aby przyciągało uwagę. Dlatego też zdecydowaliśmy się, aby reklama była w jaskrawych, wręcz neonowych kolorach z krótkim opisem naszego miejsca oraz co mamy do zaoferowania, wraz z numerem telefonicznym, aby każdy mógł się z nami skontaktować oraz adresem email. Po wykonaniu projektów i zaniesieniu ich do naszego znajomego, nasze auto było ukończone już po kilku godzinach.

Nie spodziewaliśmy się, że efekt będzie tak spektakularny. Auto wyglądało świetnie i ewidentnie przyciągało uwagę. Właśnie na tym nam najbardziej zależało, dlatego też jesteśmy zadowoleni z końcowego efektu. Jesteśmy pewni, że w razie czego, jeżeli kiedykolwiek będziemy potrzebowali tego typu usługi, zgłosimy się właśnie tutaj.

 

Komentarze są wyłączone.