Własnoręcznie wykonane kolczyki

Własnoręcznie wykonane kolczyki

Od zawsze lubiłam samodzielnie wykonywać różnego rodzaju przedmioty. Już jako małe dziecko robiłam dla siebie i bliskich różnego rodzaju ozdoby. Obdarowywałam tymi przedmiotami moich rodziców, rodzeństwo oraz babcie i dziadków.

Własnoręcznie robiona biżuteria

handmade kolczykiZostało mi to do dziś. Tyle że aktualnie wykonuje samodzielnie biżuterię. Długo nie mogłam zdecydować się co robić w wolnym czasie. Szukałam kreatywnego zajęcia, które pomogłoby mi się zrelaksować i zrealizować swoje twórcze aspiracje. Koleżanka poleciła mi aby zajęła się jakimiś zajęciami manualnymi. Szukałam jakiegoś kreatywnego zajęcia i przez przypadek natknęłam się na kurs samodzielnego wykonywania biżuterii. Zdecydowałam że jest to zajęcie dla mnie i że warto spróbować swoich sił. Własnoręcznie wykonywana biżuteria jest bardzo oryginalna i może dodać uroku każdej naszej stylizacji. Wykonywanie własnej biżuterii jest bardzo odprężającym ale i kreatywnym zajęciem. Aktualnie handmade kolczyki są bardzo popularne i wiele kobiet decyduje nie na zakup ręcznie wykonanej biżuterii. Jest ona nie tylko unikatowa, ale również solidnie wykonana. Pierwsza biżuteria jaką wykonałam to właśnie kolczyki. Były one bardzo minimalistyczne i proste. Wykonałam je na pierwszym kursie gdzie od podstaw pokazywane były różnego rodzaju techniki. Bardzo podobały mi się moje pierwsze wykonane własnoręcznie kolczyki i czekałam na kolejne zajęcia, tak aby móc nauczyć się jeszcze więcej technik. Już planowałam jakie piękne ozdoby mogę wykonywać podczas zajęć.

Byłam bardzo podekscytowana na samą myśl, że samodzielnie mogę wykonać piękne kolczyki, bransoletki czy pierścionki. Biżuteria własnoręcznie wykonywana jest coraz bardziej popularna. Ludzie a szczególnie kobiety coraz chętniej sięgają po tego typu ozdoby, które wyróżnia wygląd oraz ich jakość wykonania.

Komentarze są wyłączone.