Wykorzystanie drewnianych palet do wykonania mebli ogrodowych

Wykorzystanie drewnianych palet do wykonania mebli ogrodowych

 

Mój szwagier dał mi pracę w swojej firmie jak wróciłem z Anglii. Byłem mu wdzięczny za pomoc, gdyż niełatwo było znaleźć dobrze płatne zatrudnienie. Zostałem kierownikiem magazynu i zarządzałem zespołem kilkuosobowym. Radziłem sobie, bo miałem odpowiednie doświadczenie.

Meble do ogrodu z palet drewnianych

palety drewnianeW magazynie do dyspozycji było mnóstwo palet drewnianych, które nie były używane już od dłuższego czasu. Poszedłem więc do szwagra, żeby zapytać, czy mogę je odkupić, ponieważ miałem świetny plan na ich wykorzystanie. To były niezniszczone i prawie nowe palety drewniane, z których chciałem zrobić meble ogrodowe. Obecnie modne były meble wykonane z palet drewnianych i nawet można było kupić gotowe zestawy. Ja jednak potrafiłem sam wykonać meble z takich palet i wiedziałem, że uda mi się na tym dużo zaoszczędzić. Szwagier od razu się zgodził i nawet powiedział, że mogę za darmo wziąć tyle palet, ile potrzebuję. To mnie ucieszyło i od razu zorganizowałem sobie transport. Sąsiad miał duże auto i zgodził się przetransportować dla mnie palety. Wziąłem więcej palet niż potrzebowałem, tak na wszelki wypadek. Planowałem zrobić z palet drewnianych sofę, fotele i duży stół. Miałem już nawet kupioną farbę, którą planowałem pomalować palety. Wcześniej jednak musiałem je przygotować, żeby były gładkie. Poduszki na sofę i fotele zamówiłem na wymiar w sklepie internetowym. Latem będę miał w ogrodzie piękny zestaw mebli wykonanych samodzielnie z palet drewnianych.

Kiedy szwagier zobaczył jakie meble wykonałem z palet drewnianych, które mi dał, to był pod ogromnym wrażeniem. Od razu zapytał, czy wykonałbym również dla niego takie meble ogrodowe a ja oczywiście się zgodziłem. W końcu dał mi za darmo te materiały i byłem mu za to wdzięczny.

 

Komentarze są wyłączone.