Wysokie lampy podłogowe- odmień ich wygląd

Wysokie lampy podłogowe- odmień ich wygląd

Co jakiś czas każdemu z nas zaczyna chodzić po głowie pomysł wyremontowania domu. Kolor farby na ścianie naprzeciwko tarasu już dawno wyblakł, kanapowe poduszki noszą ślady zwierzęcych pazurów, a panele podłogowe się porysowały. Lampy podłogowe są ważne.

Lampy podłogowe są ważne.

Lampa podłogowaWszystkie te niedoskonałości można łatwo zakryć samodzielnie. Malowanie jednej ściany jest niebezpieczne, bo nawet jeśli użyjemy tego samego koloru, to będzie się on odznaczał (będzie widać, że reszta jest stara). Można jednak użyć na niej farby w innym kolorze, namalować wzorki czy położyć fototapetę. Poduszki możemy zacerować lub uszyć samodzielnie nowe powłoczki. Parkiet można poddać cyklinowaniu lub ponownemu lakierowaniu, dzięki czemu na nowo nabierze blasku. Co jednak zrobić z lampą, jeśli nie chcemy jej wyrzucać, a nie pasuje do nowego wyglądu? Możemy sami odmienić jej wygląd. Nowoczesne wysokie lampy podłogowe mają często zdejmowalne abażury, dzięki czemu możemy go wymienić na inny lub samodzielnie przyozdobić. W sklepach budowlanych znajdziemy specjalne farby do szkła, metali, papieru czy tworzyw sztucznych, dzięki czemu możemy przyozdobić nasze lampy podłogowe i stojące na szafkach w dowolny sposób. Podobnie możemy odświeżyć nasze lampy tarasowe. Również samą konstrukcję lampy możemy przemalować na dowolny kolor, dzięki czemu jej całość może być w zupełnie nowym kolorze. Jeśli w sklepie nie ma abażuru, który nam pasuje możemy go sami zrobić.

Wystarczy kawałek materiału naciągnięty na metalową ramkę, czy wycinanka z papieru. To sprawi, że nasze wysokie lampy podłogowe będą jedyne w swoim rodzaju.

Komentarze są wyłączone.