Wystawienie na sprzedaż nowego grzejnika

Wystawienie na sprzedaż nowego grzejnika

Kilka miesięcy temu robiłem generalny remont swojego domu. Wymieniłem grzejniki, okna, drzwi i nawet odmalowałem elewację. To była ogromna inwestycja, ale wiedziałem, że tego typu wydatki mam z głowy na wiele długich lat a na tym mi zależało.

Grzejnik dobrej jakości sprzedany na portalu internetowym

grzejniki purmoGrzejniki do domu kupiłem na wyprzedaży i została mi jedna sztuka. Kupiłem za dużo a oddać do sklepu nie mogłem, bo sklep nie przewidywał zwrotu towaru z promocji. Miałem świadomość, że w regularnej cenie takie  grzejniki Purmo sporo kosztowały, dlatego postanowiłem ten, który mi został sprzedać. Wcale nie był rozpakowany i nowy, więc mogłem zażądać za niego dość wysokiej ceny. Sprawdziłem w jakich cenach obecnie były te grzejniki i na tej podstawie ustaliłem cenę. Postanowiłem grzejnik sprzedać o sto złotych taniej, żeby szybko znaleźć klienta. Zajmował mi on miejsce w piwnicy i wiedziałem, że go nie wykorzystam. Zresztą w całym domu miałem grzejniki tej marki i mogłem zagwarantować, że są najlepszej jakości. Grzejnik umieściłem na sprzedaż na jednym z największych portali internetowych. Jak się okazało, to wcale nie musiałem go specjalnie zachwalać, bo klient znalazł się po dziesięciu minutach. Ludzie doskonale znali grzejniki tej marki i wiedzieli co biorą. Klient zadeklarował, że po grzejnik przyjedzie w przeciągu godziny. Był u mnie już po dwudziestu minutach. Zapłacił mi gotówką i wziął grzejnik. Był zachwycony jego stanem i podziękował mi za udane zakupy.

Za pieniądze ze sprzedaży grzejnika kupiłem sobie konsolę do gier. Uważałem, że to były dobrze wydane pieniądze, bo jesiennie wieczory uwielbiałem spędzać w domu. Moja żona szanowała moje zainteresowania i nie zdziwiła się jak jej powiedziałem na co przeznaczę pieniądze.

Komentarze są wyłączone.