Zabieg laminowania rzęs

Zabieg laminowania rzęs

Popularność różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych stale rośnie. Wydawać by się mogło, że jedynie niewielka liczba kobiet korzysta z tego rodzaju zabiegów, jednak rzeczywistość pokazuje, że coraz większa grupa pań się do nich przekonuje. Jednym z popularniejszych zabiegów, które są wykonywane codziennie po kilkanaście razy przez kosmetyczki i kosmetologów jest laminowanie rzęs.

Jak przebiega laminowanie rzęs u kosmetyczki?

profesjonalne laminowanie rzęs ŁódźLaminowanie rzęs to zabieg, w wyniku którego poprawia się nie tylko wygląd naszych rzęs, ale również ich kondycja. Sam zabieg przeprowadzany jest przez osobę do tego upoważnioną. Jeśli chodzi o profesjonalne laminowanie rzęs Łódź jest miastem, w którym zabieg ten przeprowadzają tylko osoby po specjalnych kursach oraz szkoleniach. Dzięki temu mamy pewność, że zostanie on przeprowadzony w odpowiedni sposób. Warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób przeprowadzany jest zabieg. Początkowo nasze rzęsy są oczyszczane, a następnie na dolną powiekę nakładana jest osłona, która ma ochronić ją przed stosowanymi specyfikami. Rzęsty nawija się na miniaturowe wałeczki, których zadaniem jest podkręcenie ich. Można to porównać do nawijania włosów na wałki. Następnie nakładany jest specjalny preparat z keratyną, który odżywia nasze rzęsy, przyciemnia jest, a także sprawia, że wydają się one grubsze, gęstsze i bardziej odżywione. Warto podkreślić, że nie jest to jedynie wizualny efekt, ponieważ keratyna zawarta w preparacie wbudowuje się w nasze rzęsy i wzmacnia je.

Jeśli chodzi o cenę to nie jest ona tak wysoka, jak mogłoby się nam wydawać. Okazuje się, że zabieg laminowania rzęs możemy wykonać za niewielką kwotę w kilku punktach w Łodzi. Nic więc dziwnego, że tak dużo kobiet decyduje się na wykonanie laminacji rzęs. Efekt utrzymuje się do kilku tygodni, a powtarzanie zabiegu przynosi spektakularne rezultaty.

Komentarze są wyłączone.