Zakup lampy sufitowej

Zakup lampy sufitowej

Jeszcze do niedawna, nikt by nie przypuszczał, że lampa może być wykonana z takiego samego materiału co ściany budynku. Dziś mamy dostępne w salonach z oświetleniem lampy betonowe, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Gdzie powiesić betonową lampę?

lampa sufitowa betonowaWchodząc do mieszkania, przeważnie pierwsze patrzymy na meble, podłogi i wyposażenie. Jednakże po chwili spoglądamy też na sufit, gdyż znajduje się tam lampa, która może dopełniać idealnego wizerunku pomieszczenia lub go szpecić. Dekoratorzy wnętrz najlepiej wiedzą, jak odmienić wnętrze każdego pomieszczenia, a najlepszym sposobem na to jest lampa. Jednakże nie byle jaka, a modna i elegancka. W sklepach z oświetleniem znajdziemy takich setki, jednakże warto zwracać uwagę na nowości, które co roku pojawiają się na rynku. W ostatnim czasie weszła na rynek lampa sufitowa betonowa, która szybko zyskała grono wielbicieli. Trzeba przyznać, że materiał, z jakiego została wykonana nie zalicza się do standardowych, gdyż gips i beton przeważnie stanowią kluczową część naszych ścian. Jak dotąd, lampy były produkowane z tworzywa sztucznego, szkła, metalu czy drewna, a dziś zaskakuje niejednego z nas betonowa lampa. Jednakże warto się jej bliżej przyjrzeć gdyż wbrew pozorom ma ona dość uniwersalny charakter, dzięki czemu można ją powiesić w mieszkaniu urządzonym w stylu klasycznym, nowoczesnym czy też industrialnym. Jeżeli chodzi o kształt, to dostępnych jest kilka modeli, które mogą mniej lub bardziej odstawać od sufitu.

Co prawda betonowa lampa raczej nie będzie pasować w pokoju dziecięcym, ale już na pewno będzie można ją powiesić w salonie, jadalni czy też kuchni. Wystarczy do niej dodać odpowiednią żarówkę i nowoczesny efekt mamy murowany. Jej zaletą jest na pewno niska cena.

Komentarze są wyłączone.