Zamówienie natynkowych paneli led u producenta

Zamówienie natynkowych paneli led u producenta

Mój ojciec był specjalistą w kwestii oświetlenia i miał własny salon sprzedażowy. Imponował mi i w przyszłości chciałem być taki jak on. Kiedy ukończyłem studia, to zatrudnił mnie w salonie i mogłem zarabiać na własne potrzeby. Zdobywałem również spore doświadczenie.

Sprzedaż ledowych paneli natynkowych

panel led natynkowyPoczątkowo zajmowałem się wyłącznie sprzedażą, jednak z czasem pokazałem, że jestem zdolny i stać mnie na wiele. Dlatego ojciec przeniósł mnie do działu zamówień, gdzie moje obowiązki były bardziej odpowiedzialne. Początkowo ojciec mnie wdrażał i kontrolował wszystkie zamówienia, jednak z czasem stałem się całkowicie niezależny. Postanowiłem podjąć współpracę z nowym producentem, u którego zainteresował mnie przede wszystkim nowoczesny panel led natynkowy, bo wiedziałem, że warto było w ten produkt zainwestować. Salon ojca stawiał nie tyko na jakość, ale też nowoczesność. Ojciec oferował takie rozwiązania, które w innych sklepach nie były dostępne. Takie właśnie panele były idealnym produktem i dlatego złożyłem zamówienie u producenta. Ojciec o wszystkim dowiedział się, jak już była zrealizowana dostawa. Przyjrzał się wszystkiemu uważnie i pochwalił moją decyzję. Miałem niezłego czuja, gdyż jak się okazało, panelami natynkowymi interesowało się całe mnóstwo klientów i sprzedaż była na tak wysokim poziomie, że sam ojciec nie mógł w to uwierzyć. Był ze mnie dumny, bo samodzielnie zdecydowałem o wprowadzeniu do sprzedaży tego typu oświetlenia.

Jeszcze jakiś czas temu miałem w planie otworzyć własną firmę, jednak praca u ojca dawała mi tyle satysfakcji, że zrezygnowałem z tego pomysłu. Zdobywałem ogromne doświadczenie i się rozwijałem, a to było najważniejsze dla mnie. Ojciec przepisze na mnie salon jak przejdzie na emeryturę.

Komentarze są wyłączone.